WK

Finalisten

(top 8) 

 

Suéla Ruitinga 3e
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
Suéla Ruitinga 1e (cruiser)
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
Junny Brejita 2e (cruiser)
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
Carmen Vermeulen 6e
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
Bram Ruarus 7e
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
Wilco Cosijnse 7e (cruiser)
2018 Azerbeidzjan, Bakoe
-
 Junny Brejita 4e
2016 Colombia, Medellin
 Junny Brejita 4e
2015 België, Zolder
 Daan Vastenburg 6e
2014 Nederland, Rotterdam
 -
 Bo van Burgsteden 8e (cruiser)
2014 Nederland, Rotterdam
 Bram van den Hudding 3e
2010 Zuid-Afrika, Pietermaritzburg
 -
 Angelique van Gemert 1e
2008 China, Taiyuan
 Angelique van Gemert 1e
2007 Canada, Vicatoria
 Mascha van Spellen 1e
2007 Canada, Victoria
 -
 Jasper Verkuijl 4e
2007 Canada, Victoria
 -
 Suela Ruitenga 4e
2005 Frankrijk, Parijs
 Jasper Verkuijl 3e
2004 Nederland, Valkenswaard
 -
 Suela Ruitenga 8e
2004 Nederland, Valkenswaard
 Michiel Wientjes 1e
1993 Nederland, Schijndel
 Robert Sprokholt 3e
1991 Noorwegen, Sandnes
 Richard Crouwel 5e
1991 Noorwegen, Sandnes
 -
 Suzanne Jacobs 4e
1991 Noorwegen, Sandnes
 Wendy Dekker 5e
1990 Frankrijk, Le Castellet

 EK

Podium

(top 3)

 

Wilco Cosijnse 3e(cruiser)
2018 Frankrijk, Sarrians
-
Suéla Ruitinga 2e
2018 Frankrijk, Sarrians
-
 Junny Brejita 2e
2016 Italië, Verona
-
 Bente Jochems 3e
2016 Italië, Verona
-
 Anita Kok 3e
2014 Denemarken, Roskilde
-
 Imro Kokelaar 1e
2009 België, Dessel
-
 Wilco Cosijnse 1e
2008 Duitsland, Weiterstadt
-
 Suela Ruitenga 3e
2005 Tsjechië, Klatovy
-
 Jasper Verkuijl 3e
2005 Tsjechië, Klatovy
-
 Angelique van Gemert 1e
-
Robert Sprokholt
-
Suzanne Jacobs 3e
1994 Oostenrijk, Vosendorf
-
 Meta van Spellen - 2e
1994 Oostenrijk, Vosendorf
-
 Koen van Valkenhoef 1e
1992 Italie, Padua

 Nederlands

Kampioenen

  

 
Lars van Vliet
2018 Uithoorn
-
Bo van Burgsteden (cruiser)
2018 Uithoorn
Anne Bos
2016 Luyksgestel
-
 Bente Jochems
2016 Luyksgestel
-
 Bo van Burgsteden (cruiser)
2016 Luyksgestel
-
 Anne Bos
2014 Haaksbergen
-
 Wilco Cosijnse
2011 Baarn
-
 Jesper de Groot
2011 Baarn
-
 Bo van Burgsteden
2011 Baarn
-
 Bram van den Hudding
2011 Baarn
-
 Bram van den Hudding
2010 Kampen
-
 Pim de Jong
2010 Kampen
-
 Imro Kokelaar
2009 Valkenswaard
-
 Imro Kokelaar
2008 Heiloo
-
 Angelique van Gemert
2008 Heiloo
-
 Jasper Verkuijl
2007 Haaksbergen
-
 Jasper Verkuijl
2003
-
Jasper Verkuijl
2001
-
Robert Sprokholt
1991
-
Susan Kuijer
1990
-
Martijn Sietsma